Kategorie

Novinky
Vše

Beletrie
Dětské knihy
Poesie
Historie
Dobrodružné
Válečná literatura
Cestopisy
Filosofie, náboženství
Antika
Slovníky, literatura
Hudba
Obrazové publikace
Odborná literatura
Umění a kultura
Varia
Technika
Krásné tisky a vazby
Regionální literatura
Noty

Obchodní podmínky

Provozovatel internetového obchodu a pověřená osoba k jednání je Jiří Hora, sídlo firmy náměstí TGM č. 1, 547 01 Náchod. Firma je zapsaná v obchodním rejstříku městského úřadu v Náchodě pod číslem 501. IČO 12938009, DIČ 5505112778. Bankovní účet 1180011309/0800.


Obchodní podmínky se řídí podle platného znění Občanského zákoníku a Zákona o ochraně spotřebitele, které upravují mimo jiné práva zákazníků na reklamaci a dávají možnost odstoupení zákazníka od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů bez udání důvodu.


Ochrana osobních údajů je zajištěna podle GDPR a zákona 110/2019 Sb.


Vážení přátelé, vážíme si toho, že jste navštívili naše stránky a případně si objednali některou z nabízených knih. Ujišťujeme Vás, že Vaše osobní údaje nikomu nepředáváme, ani je sami neevidujeme, což na druhou stranu vyžaduje, abyste v každé další případné objednávce uváděli svou adresu a kontakt znovu, protože případné vyhledávání podle minulých objednávek je prakticky vyloučeno.

Všechny nabízené knihy jsou v dobrém stavu, alespoň podle zavedených antikvářských měřítek. Výjimky jsou vždy specifikovány v popisu každého titulu, např. chybějící nebo potrhaná obálka a pod. Skrytá vada se ovšem projevit může a jsme vždy přístupní domluvě. U vícesvazkových děl vždy nabízíme a prodáváme celý komplet, není-li výslovně uvedeno jinak.

Knihy máme po jednom exempláři. Pokud je na prodejně stejný titul v jiném vydání, uvádíme ho zvlášť. Po odeslání Vaší objednávky se z nabídky vymaže a již o knihu nemůžete přijít, což ovšem neplatí dokud je pouze uložena ve Vašem košíku. Výjimečně se také může stát, že se kniha prodá u nás v prodejně a ještě jsme ji nestihli vymazat, v takovém případě se Vám obratem omluvíme, abyste zbytečně nečekali na zásilku.

Pokud vyplníte ve formuláři svoji e-mailovou adresu, vždy Vám nejpozději druhý pracovní den zašleme potvrzení o přijetí Vaší objednávky. Nedostanete-li tento potvrzující e-mail, pak se Vaše objednávka nejspíše ztratila kdesi v bludišti internetu, což se výjimečně může stát. V tom případě neváhejte a kontaktujte nás normálním mailem, abyste o své knihy nepřišli.

Máte možnost zvolit buď osobní odběr, dobírku, anebo platbu předem na účet. Po dohodě je možné také zboží poslat prostřednictvím Zásilkovny.U dobírky účtujeme pouze poštovné podle platného tarifu České pošty a knihy posíláme většinou okamžitě po přijetí objednávky, takže je v ideálním případě můžete dostat již druhý den. Zvolíte-li platbu předem na účet, vyčkejte prosím na náš potvrzující e-mail, kde Vám sdělíme číslo našeho účtu, variabilní symbol a celkovou částku včetně poštovného. Podle velikosti Vaší objednávky posíláme pak knihy buď jako doporučenou zásilku anebo balík do ruky, poštovné opět odpovídá aktuálnímu poštovnímu tarifu. Jakmile Vaše platba dorazí na náš účet, knihy Vám obratem zašleme, může se to stihnout i za dva dny.

Zásilky na Slovensko posíláme prostřednictvím Zásilkovny, platba proběhne vždy při vyzvednutí zásilky ve výdejně. Zaslání do dalších zemí je samozřejmě také možné, bohužel vyjde podstatně dráž. Preferujete-li jiný způsob dopravy, je možné se individuálně domluvit.

Pokud se Vám z nějakého důvodu nebo kvůli technickým potížím nepodaří vyplnit objednávkový formulář, nevzdávejte se a objednejte si svou knihu obyčejným e-mailem, jehož adresu najdete v záložce Kontakt.

Na těchto stránkách není celá naše nabídka. Hledáte-li tedy titul, který zde není uveden, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám, abyste na našich stránkách vždy našli to co právě potřebujete.

Copyright © 2024 Jiří Hora, Všechna práva vyhrazena Webdesign: Texpro